Akbank Akademi ile farklı dünyaların kapıları açılıyor

Uzun bir süredir Akbanklıların gelişimini desteklerken, geleneksel eğitim yöntemlerinin kalıplarını kıracağımız yenilikçi yöntemler üzerine kafa yoruyoruz. Aslında atölyelerimizi de bu başlangıç noktasından yola çıkarak düzenlemeye başladık. Akbanklıların sadece mesleki kariyerlerine destek olanın ötesine geçip çok yönlülüğü artıran, kültürümüzü genişleten ve kişisel gelişimimizi destekleyen atölyelerle Akbanklılar için farklı dünyaların kapılarını aralamayı hedefledik.

Teknolojiden sanata, tiyatrodan saksıda bostana kadar birçok konuda atölyeler düzenliyoruz. Akbanklıların ilgilerini çekebilecek, bilgi hazinelerini zenginleştirecek ve belki de onlara yaşam boyu sürdürecekleri yeni hobiler edindirecek yeni atölyeler üzerinde de çalışmaya devam ediyoruz.

image

Akbanklılara kazandırdığı yeni bilgi ve tecrübelerin yanı sıra, atölyelerin uygulamalı ve interaktif olması, çalışanlar arası etkileşimi artırmak gibi güzel bir fayda da sağlıyor. Ayrıca yıl boyunca düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz Teknoloji ve Çocuk Atölyelerimiz ile farklı illerdeki çalışanlarımız ve çocukları ile bir araya geliyoruz. Atölyemizde çocuklarımız kodlama temelli teknoloji eğitimi ile tanışırken, çalışanlarımız ve eşleriyle teknoloji ve çocuk gelişimi ilişkisi üzerine bilgilendirici bir seminere katılıyor ve güzel bir gün geçiriyoruz.

Yeni atölyelerimizle Akbanklılarla buluşmaya ve yeni dünyaları birlikte tanımaya devam edeceğiz.

Akbank Kariyer sitesindeki tüm içerikler bilgilendirmeye yöneliktir ve kişiye özel çözüm özelliği taşımamaktadır. Burada sunulan bilgilerin kesin doğruluğu garanti edilmemektedir. Bu sitedeki bilgiler konunun uzmanına danışmadan uygulanmamalıdır.