Genç girişimciler için eşsiz bir deneyim: CaseCampus

Endeavor Türkiye iş birliği ile hayata geçirdiğimiz CaseCampus programı ile girişimcilik alanındaki deneyimli akademisyenleri, girişimciliğe ilgi duyan öğrencileri ve güncel girişimci hikayelerini biraraya getiriyoruz.

Üniversiteli gençlere girişimciliği bir kariyer alternatifi olarak sunduğumuz programda, armut.com, Baydöner, BuldumBuldum.com gibi ülke çapında ve Insider, iyzico, düğün.com gibi son dönemde uluslararası pazarlara açılmış başarılı girişimcilerin gerçek hikayelerinden yola çıkıyoruz.

CaseCampus’te girişimciler, işlerini kurma ve büyütme dönemlerinde yaşadıkları kritik karar alma anlarını, ikilemlerini ve girişimcilik bakış açılarını multimedia içeriklerle katılımcılarımıza aktarıyorlar.

image

Girişimciliği bir kariyer seçeneği olarak düşünen, 30 yaşını aşmamış üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencileri ve yeni mezun gençler; başarılı Endeavor Girişimcileri’yle yepyeni ve inovatif, uygulamalı bir öğrenim ve networking ortamında buluşuyor. Programımızı her yıl bahar döneminde katılımcılara ücretsiz olarak sunuyoruz. Şimdiye kadar CaseCampus mezunlarının 60’ı kendi start up’ını kurdu ve bunların 10’u programın mentorluk sürecinde yer aldı.

Programımıza yeni gençleri de ekleyerek girişimcilik ruhunu onlarla birlikte deneyimlemeye devam edeceğiz.

Akbank Kariyer sitesindeki tüm içerikler bilgilendirmeye yöneliktir ve kişiye özel çözüm özelliği taşımamaktadır. Burada sunulan bilgilerin kesin doğruluğu garanti edilmemektedir. Bu sitedeki bilgiler konunun uzmanına danışmadan uygulanmamalıdır.