Genç gönüllüler buraya: Şehrin İyi Hali

“Şehrin İyi Hali” genç gönüllülük projesi ile tüm Türkiye’den üniversiteli gençleri, sivil toplum kuruluşları işbirliği ile düzenlediğimiz sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü çalışmaya ve ardından düzenlediğimiz konserde Akbank’ın misafiri olmaya davet ediyoruz.

2018 yılında 2000 üniversiteli genci davet ettiğimiz projede, iş birliği yaptığımız sivil toplum kuruluşlarının sayısı 10’a çıktı.

Bu yıl; Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG), Yedikule Hayvan Dostları Derneği (YHDD) ve Deniz Temiz Derneği (TURMEPA), Çorbada Tuzun Olsun Derneği, Hayat Sende Gençlik Akademisi, Darülaceze, Özel Olimpiyatlar, Haçiko, DEM Derneği ve Down Türkiye iş birliği ile projemizi hayata geçiriyoruz.

image

“Şehrin İyi Hali” Projesi’nde, Akbank ve sivil toplum örgütlerinin ortak çalışması ile 26 farklı ilden 2000 üniversiteli gönüllü genç; kıyı temizliği, okul boyama, sokak hayvanlarına yardım, devlet koruması altındaki kimsesiz çocuklar için etkinliklere katılım, sokakta yaşamak zorunda kalanlara çorba dağıtımı gibi pek çok sosyal sorumluluk projesinde görev almaya devam edecek.

Akbank Kariyer sitesindeki tüm içerikler bilgilendirmeye yöneliktir ve kişiye özel çözüm özelliği taşımamaktadır. Burada sunulan bilgilerin kesin doğruluğu garanti edilmemektedir. Bu sitedeki bilgiler konunun uzmanına danışmadan uygulanmamalıdır.