Geleceğine giden yol gelişiminden geçer.

Kendini keşfetme serüvenine katıl, kariyerinde doğru adımlarla ilerle.

Geleceğe yön verecek değişimin en önemli parçası kendini keşfetmek. Geleceğin Aynası yetkinlik geliştirme programı ile Akbanklılar güçlü yönlerini açığa çıkarırken, ilerlemeye açık yönlerini fark ediyor, kişiye özel kariyer ve gelişim planlarıyla geleceğe hazırlanıyor.

Farklı alanları deneyimle, çok yönlülüğe odaklan.

Akbank farklı bakış açılarına sahip çok yönlü bireylerle değişimin gerçekleşebileceğine inanıyor. “Bir Gün” programlarıyla Akbanklılar, Sabancı Center, şubeler ve Akbank Bankacılık Merkezi’nde farklı iş alanlarını yakından tanıyarak geleceklerine yön veriyor. Ayrıca cazdan edebiyata farklı sanat disiplinlerini içeren atölyelerle de iş hayatlarını zenginleştiriyor.

Akbank Akademi ile çalışırken öğrenmeye devam et.

Akbank, kişisel ve mesleki gelişimin eğitimle sınırlı olmadığına inanıyor. Bu doğrultuda kurulan Akbank Akademi kişiye özel gelişim programlarını, yüz yüze eğitim ve seminerlerin yanı sıra, her yerden erişilebilir online platformlarla destekliyor. Oyunlaştırma gibi modern altyapılarla gelişim yolcuğunu daha da keyifli hale getiriyor. Akademi’de, dışarıdan gelen uzmanların yanı sıra, banka içerisinden yetişen eğitmenler de Akbanklıların gelişimine katkı sağlıyor.

 • 0
  Eğitim Saati
 • 0
  Dijital Eğitim
 • 0
  Eğitim Adedi
 • 0
  Geleceğe Hazırlayan Eğitimler
Yenilikçi yönünü açığa çıkar, inovasyon kültürünün parçası ol.

Geleceği keşfetmek üzere çıktığımız yoldaki en önemli rehberimiz inovasyon. Akbank LAB, girişimciliği kurum kültürünün bir parçası haline getirmek ve yaratıcı fikirleri uygulamaya dökmek amacıyla kuruldu. LAB’da kusursuz müşteri deneyimi, finansal danışmanlık, operasyonel mükemmellik gibi alanlarda yaratıcı fikirler projelendirilerek hayata geçiriliyor. 100’den fazla Akbanklının aktif rol aldığı LAB’ın kapıları girişimci ruha sahip herkese açık.

 • Farklı iş birimlerinin geliştirdiği fikirler doğru finansal hizmetleri sunmak adına projelendiriliyor.
 • Yapılan değerlendirmeler sonrasında başarılı bulunan fikirlerin uygulanabilirliği test ediliyor ve kazanımları hesaplanıyor.
 • Bu fikirlere uygun çözümleri bulabilmek amacıyla çok sayıda finansal teknoloji şirketi ile iletişime geçiliyor.
 • Test edilen ve başarılı bulunan fikirlerin hayata geçiş çalışmaları ve diğer fikirlerin kavram ispatlama çalışmaları eş zamanlı yürütülüyor.
Genç Akbanklılara deneyim, deneyimli Akbanklılara dinamizm kat.

Akbank’ta çalışanların çok yönlü bakış açısı, deneyim ve nesil farklılıklarından da besleniyor. Akbanklılar “Nesilden Nesile Akbanklı” ve “Switch – Tersine Mentörlük” programları sayesinde birbirlerinden öğrenmeyi kurum kültürünün önemli bir parçası haline getiriyor. Deneyimli Akbanklıların tecrübelerinden yararlanırken, genç Akbanklıların taze fikirleri değişimin öncüsü oluyor.

Akbank’ın desteğiyle yüksek lisans programlarına katıl.

Akbank akademik eğitimlerini bir üst seviyeye taşımak isteyen çalışanları destekliyor. Akbanklılar yurtiçinde anlaşmalı birçok üniversitenin yüksek lisans programlarına özel indirimlerle katılabiliyor. Geleceğin liderleri olma yolunda ilerleyen Akbanklılar, Sabancı Üniversitesi Executive MBA programına burslu olarak da gidebiliyor.